Iekārtu smērvielas pārtikas ražotnēm

link_nsf

Food Grade Machine Cleaner Iekārtu tīrītājs 500ml
Augstas kvalitātes tīrītājs, kas notīra konservantus, piemēram, eļļu, taukus, vasku un darvu no apstrādātām un neapstrādātām metāla virsmām. Pielietojams iekārtām, darba galdiem, instrumentiem, grīdām, sienām u.c. Ņemot vērā unikālo formulu, piemērots izmantošanai pārtikas rūpniecībā, saskaņā ar NSF reģistrāciju A1.
Īpašības: Augstas šķīdināšanas īpašības, neatstāj nekādus nosēdumus, nav kodīgs.

Food Grade Spray Grease Smērs 500ml
Augstas kvalitātes izsmidzināma smērviela ar PTFE mehānismu plastmasas vai metāla detaļu ieeļļošanai. Ņemot vērā augsto viskozitāti, lieliski piemērots, lai ieeļļotu detaļas, kas pakļautas lielai slodzei. Pielietojams metāla ar metālu savienojumiem, gultņiem, metāla ar plastmasas savienojumiem, durvju eņģēm, atsperēm, stabilizēšanas gumijām, zobratiem, konveijeriem. Piemērota lietošanai pārtikas rūpniecībā, saskaņā ar NSF reģistrāciju H1, kas pieļauj nejaušu kontaktu ar pārtikas produktiem.
Īpašības: Izcila mehāniska un termiska stabilitāte, laba saķere ar virsmu, novērš nodilšanu un salipšanu, augsta viskozitāte, izturīgs pret laika apstākļu ietekmi, izturīgs pret vāju skābju un sārmu ietekmi, novērš korozijas veidošanos, ūdens atgrūdošs.

Food Grade Chain Oil Ķēžu eļļa 500ml
Smērviela ķēžu transmisiju apstrādei kas pakļautas lielai slodzei. Pielietojams ķēdēm, ķēdes piedziņas transmisijai kas var izturēt lielas slodzes, konveijeriem u.c. Piemērota lietošanai pārtikas rūpniecībā, saskaņā ar NSF reģistrāciju H1, kas pieļauj nejaušu kontaktu ar pārtikas produktiem.
Īpašības: Izcila mehāniska un termiska stabilitāte, laba saķere ar virsmu, novērš nodilšanu un salipšanu, izturīgs pret laika apstākļu ietekmi, izturīgs pret vāju skābju un sārmu ietekmi, ūdens atgrūdošs.

Food Grade Ultra Oil Ultra oil 500ml
Augstas kvalitātes universāla eļļa ar PTFE lai ieeļļot un aizsargātu metāla un plastmasas detaļas. Pielietojams ķēdēm, iekārtām, kustīgajām detaļām, stiprinājumiem (vītnes, skrūves un uzgriežņi), instrumentiem, konveijeriem, ritentiņiem. Piemērota lietošanai pārtikas rūpniecībā, saskaņā ar NSF reģistrāciju H1, kas pieļauj nejaušu kontaktu ar pārtikas produktiem.
Īpašības: Labas uzsūkšanās spējas, ūdens un mitruma atgrūdošs, novērš korozijas veidošanos.

Food Grade Machine Oil Mašīnas eļļa 500ml
Augstas kvalitātes smērviela un konservants iekārtu detaļu apstrādei ar izcilām uzsūkšanās spējām. Īpaši piemērots ierūsējošu detaļu atbrīvošanai. Pielietojams ķēdēm, gultņiem, skrūvju savienojumiem, vārstiem, zobratiem, virzuļiem, filtriem u.c. Piemērota lietošanai pārtikas rūpniecībā, saskaņā ar NSF reģistrāciju H1, kas pieļauj nejaušu kontaktu ar pārtikas produktiem.
Īpašības: Izcila mehāniska un termiska stabilitāte, labas uzsūkšanās spējas, mitruma atgrūdošs, koroziju izturīgs, šķīdinātāju nesaturošs.

Food Grade PTFE Oil  PTFE eļļa 500ml
Augstas kvalitātes PTFE eļļa kas paredzēta mehānisku metāla un plastmasas detaļu ieeļļošanai. Ļoti labi piemērots, lai apstrādātu daļas, kas pakļautas lielai slodzei. Pielietojams ķēdēm, zobratiem, rūpnieciskām krāsnīm, rūpnieciskiem vakuumsūkņiem, sliedēm, konveijeriem, bīdāmo durvju mehānismiem u.c. Piemērota lietošanai pārtikas rūpniecībā, saskaņā ar NSF reģistrāciju H1, kas pieļauj nejaušu kontaktu ar pārtikas produktiem.
Īpašības: Izcila mehāniska un termiska stabilitāte, lieliskas atmiekšķēšanas īpašības, ļoti zems berzes koeficients, minimāls nodilums, laba saķere ar virsmu, novērš nodilšanu un salipšanu, izturīgs pret laika apstākļu ietekmi, izturīgs pret vāju skābju un sārmu ietekmi, smalka struktūra, ūdens atgrūdošs.

Food Grade Silicone Oil Silikons 500ml
Augstas kvalitātes silikona eļļa plastmasas un gumijas detaļu apstrādei. Īpaši piemērots lietošanai detaļām kas pakļautas temperatūras svārstībām. Pielietojams iepakošanas iekārtām, pildīšanas iekārtām, apstrādes iekārtām, rūpnieciskām krāsnīm, konveijeriem, griešanas iekārtām, saldētavām, ledusskapjiem u.c. Piemērota lietošanai pārtikas rūpniecībā, saskaņā ar NSF reģistrāciju H1, kas pieļauj nejaušu kontaktu ar pārtikas produktiem.
Īpašības: Labas uzsūkšanās spējas, laba saķere ar virsmu, ūdens atgrūdošs, novērš gumijas detaļu sasalšanu un izžūšanu. Novērš plastmasas detaļu plaisāšanu un čīkstoņu, izcila mehāniska un termiska stabilitāte, izturīgs pret laika apstākļu ietekmi, izturīgs pret vāju skābju un sārmu ietekmi.

Food Grade Vaseline Vazelīns 500ml
Augstas kvalitātes viskoza smērviela un konservants. Vazelīns kas var tikt izmantots kā smērviela ar eļļošanas īpašībām. Lieliski aizsargā pret koroziju. Pielietojams akumulatoru poliem, stiprinājumiem (vītnes, skrūves un uzgriežņi), elektriskiem savienojumiem, konveijeriem, sliedēm. Piemērots lietošanai pārtikas rūpniecībā, saskaņā ar NSF reģistrāciju H1, kas pieļauj nejaušu kontaktu ar pārtikas produktiem.
Īpašības: Ūdens atgrūdošs, laba saķere ar virsmu, novērš nodilšanu un salipšanu, izturīgs pret laika apstākļu ietekmi, izturīgs pret sālsūdeni, vāju skābju un sārmu ietekmi, novērš korozijas veidošanos.