Sārmaini mazgāšanas līdzekļi

Sarmaini mazgasanas lidzekli holchem
EXCEL
EXCEL Koncentrēts, sārmains, putojošs, mazgāšanas līdzeklis. Satur korozijas inhibitorus. Piemērots lietošanai ar augstspiediena iekārtām, putu ģeneratoriem, mazgāšanai ar rokām, iekārtu, telpu, piederumu un citu virsmu mazgāšanai. Efektīvs plaša spektra pārtikas ražošanas traipu un netīrumu attīrīšanai, drošs mīkstiem materiāliem. Piemērots lietošanai mīkstā un cietā ūdenī.

Lietošanas koncentrācija: 0.5-5%
pH: 11-12 (1% šķīdumam)
Pieejamais iepakojums: 25kg, 5kg
HOLSOLVE
HOLSOLVE Koncentrēts, sārmains, putojošs, mazgāšanas līdzeklis.
Piemērots lietošanai ar augstspiediena iekārtām, putu ģeneratoriem, mazgāšanai ar rokām, iekārtu, telpu, piederumu un citu virsmu mazgāšanai un piederumu mērcēšanai. Efektīvs visam spektram pārtikas ražošanas traipu un netīrumu, drošs visiem materiāliem. Lieliski mitrina un atmiekšķē netīrumus.

Lietošanas koncentrācija: 0.5-5%
pH: 11-12 (1% šķīdumam)
Pieejamais iepakojums: 25kg, 5kg
Floor Cleaner Plus
Floor Cleaner Plus Koncentrēts, sārmains, maz putojošs, grīdu mazgāšanas līdzeklis.
Piemērots lietošanai ar grīdas mazgājamām un augstspiediena iekārtām kā arī mazgāšanai ar rokām. Lietojams pārtikas aprites uzņēmumos. Efektīvs plaša spektra netīrumu tipiem, mitrina, emulģē un atmiekšķē netīrumus.

Lietošanas koncentrācija: 0.5-2%
pH: 11.9 (1% šķīdumam)
Pieejamais iepakojums: 25kg
DEGREASER
Floor Cleaner Plus Koncentrēts, sārmains, putojošs mazgāšanas līdzeklis.
Piemērots lietošanai ar putām, augstspiediena iekārtām, mazgāšanai ar rokām, iekārtu, telpu, piederumu un citu virsmu mazgāšanai un piederumu mērcēšanai. Degreaser ir piemērots arī lietošanai CIP sistēmās un konservu kārbu mazgāšanas iekārtās. Lietojams pārtikas aprites uzņēmumos. Efektīvs plaša spektra netīrumu tipiem, mitrina, emulģē un atmiekšķē netīrumus.

Lietošanas koncentrācija: 0.25-15%
pH: 9.5-10.5 (1% šķīdumam)
Pieejamais iepakojums: 25kg
CALCIUM CHLORIDE SOLUTION
Floor Cleaner Plus Koncentrēts, vidēji sārmains mazgāšanas līdzeklis kas piemērots lietošanai saldētavu un dzesētāju grīdām, kur citi mazgāšanas līdzekļi sasalst. Neatšaidītā veidā nesasalst pie -20*C. Lai iegūtu ātrus rezultātus, produkts var tikt uzklāts neatšķaidītā veidā.
Piemērots lietošanai mopu vai birsti. Lietojams pārtikas aprites uzņēmumos. Efektīvs plaša spektra netīrumu tipiem.

Lietošanas koncentrācija: 30-100%
pH: 8-10 (10% šķīdumam)
Pieejamais iepakojums: 34kg